O nás

Naše historie

Naše historie začíná v roce 2002, kdy jsme, tehdy ještě v rámci jiné společnosti, začali učit lidi jak hospodařit s penězi. V roce 2009 vznikla samostatná firma K2 Finance, s.r.o. a naše snahy o to, dovést co nejvíce našich klientů k finanční stabilitě pomocí finančního koučinku se rozběhly naplno. Výsledkem našeho snažení jsou lidé, kteří žijí finančně vyrovnaný a stabilní život s rostoucí životní úrovní a s jistotou, že jsou připraveni na všechny okolnosti, které mohou nastat.

Náš základní účel:

Jsme tu proto, abychom změnili způsob, jakým lidé přemýšlí o penězích. Člověk nesmí být otrokem peněz. Peníze mu mají přinášet svobodu, radost, pocit úspěchu. Člověk si peníze vymyslel a peníze ho musí poslouchat. Proto jsme tu.

Finance mohou být velmi komplikovaný obor a řada odborníků vystupuje pro většinu lidí zcela nesrozumitelně. Platí, že i sebesložitější problém se stává velmi jednoduchý a zcela srozumitelný ve chvíli, kdy mu člověk porozumí. Proto se vždy snažíme u našich klientů nejen o nastavení finančního plánu klienta podle jeho představ, ale také o to, aby klient svému finančnímu plánu porozuměl a dokázal ho aktivně používat. Díky tomu naši klienti ke svým finančním plánům přistupují mnohem aktivněji. A protože dokáží svůj finanční plán správně a efektivně využít, přináší jim mnohem více svobody a užitku.

Jak byste se cítili VY, pokud byste rozuměli všem produktům, které máte sepsané?

Věříme, že každý člověk by měl dosáhnou stavu, kdy se stane finančně nezávislým na své práci, na státu a vlastně i na svých blízkých. Je to moment, který přináší každému velmi důležitou svobodu. Svobodu se rozhodnout, jestli do práce chodit chce nebo nechce. Nikdo z nás dlouho nevydrží zdravý bez toho, aby byl v určitém směru aktivní a dále se rozvíjel. Proto nechceme říci, že je ideální, aby finančně nezávislý člověk přestal zcela pracovat. Smyslem je, aby  mohl dělat takovou práci, která mu přináší uspokojení a radost, a nemusel se ohlížet na to, jakým způsobem ho jeho práce zajišťuje po finanční stránce.

Jakou práci byste dělali VY, pokud byste se nemuseli ohlížet na peníze?

NEVÍME, JESTLI DOKÁŽEME SPLNIT VŠECHNA VAŠE FINANČNÍ PŘÁNÍ, ALE VÍME, ŽE PRO TO UDĚLÁME MAXIMUM!

Kodex našeho finančního kouče:

 

  1. Stav zájmy a potřeby klienta na první místo
  2. Znej a dodávej svůj produkt v té nejlepší kvalitě
  3. Stále zvyšuj svou kvalifikaci
  4. Drž se firemních postupů a pravidel
  5. Měj a následuj svou vizi
  6. Buď lepší než konkurence
  7. Stav svou práci na pravidelném a dlouhodobém servisu

 

Anketa

Pomozte nám zlepšit naše služby. Váš názor je pro nás tím nejcennejším.

  

Tipy týdne

Tip týdne pro Vaše
rodinné finance.

Nekupujte finanční produkty od někoho, kdo nezná vaše cíle!

Finanční produkty mají pomáhat s plněním cílů. Pokud se prodejce nezajímá o vaše cíle, něco tady nehraje!

K2 zpravodaj

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Všechna práva vyhrazena © 2009 K2 Finance, s.r.o. - finanční koučink

Web vytvořilo studio ARTEP reklama