Proč u K2 FINANCE?


hlavní stránka / Kariéra / Proč u K2 FINANCE?


Finanční koučink je velmi dynamicky se rozvíjející segment finančního trhu a naší snahou je zatraktivnit a pozvednout tento obor jak mezi klienty, tak i mezi lidmi, kteří se na finančním trhu pohybují.

NEVÍME, JESTLI BUDETE ÚSPĚŠNÝM FINANČNÍM KOUČEM. VÍME ALE, ŽE KDYŽ BUDETE BOJOVAT A TVRDĚ NA SOBĚ PRACOVAT, UDĚLÁME Z VÁS ŠPIČKU V OBORU.

Příjmy našich koučů jsou specifické svou výší a také tím, že jejich výši si  je kouč schopen velmi snadno ovlivnit. Učíme naše lidi, jak s takovými příjmy pracovat, jak vytvářet finanční rezervy, jakým způsobem tento typ příjmů mohou investovat a získat pasivní příjmy (příjmy např. z pronájmu nemovitostí, kapitálové výnosy z finančního portfolia apod.) a díky tomu dosáhnout finanční nezávislosti.

Manažery si vychováváme sami. Není pro nás důležité vzdělání nebo dlouholetá praxe. Klíčovými vlastnostmi jsou nadšení, vytrvalost a ochota překonávat překážky. Máme speciální manažerský program, který je zaměřený na výchovu a trénink nových manažerů. Jsme tak schopni daného člověka na manažerskou pozici velmi dobře připravit.

 

 

Volné pozice

Aktuálně hledáme nové členy našeho týmu na pozice:

Manažer obchodu

Finanční kouč

 

Tipy týdne

Tip týdne pro Vaše
rodinné finance.

Nekupujte finanční produkty od někoho, kdo nezná vaše cíle!

Finanční produkty mají pomáhat s plněním cílů. Pokud se prodejce nezajímá o vaše cíle, něco tady nehraje!

K2 zpravodaj

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Všechna práva vyhrazena © 2009 K2 Finance, s.r.o. - finanční koučink

Web vytvořilo studio ARTEP reklama