Koho hledáme?


hlavní stránka / Kariéra / Koho hledáme


Dnešní společnost od nás očekává, že jedinec nebude příliš vybočovat z řady. Ale úspěch přichází pouze s vyjimečností a vyjimečnost přichází pouze pokud z řady vybočíme!
Myslíte, že to není pravda?

Pak se podívejte do své minulosti a sami řekněte, kdo z Vašich spolužáků ze základní školy je opravdu úspěšný? Jsou to lidé, kteří dostávali samé jedničky a chovali se naprosto podle očekávání rodičů a učitelů? Nebo jsou to spíše studenti, se kterými byly většinou problémy, a kteří vždy museli jít svou vlastní cestou a mít svůj vlastní názor? Podle průzkumů a statistik je právě tato druhá skupina "problematických" studentů častěji úspěšná než skupina premiantů.

Ptáte se proč?
Jednoznačně právě proto, že už v dětství dokázali vyjádřit svůj osobní názor a jít svou vlastní cestou, i když to často znamenalo jít proti davu. Často si tuto vlastnost přenesli i do  dospělosti. Jsou to často paličatí lidé, kteří si jdou za svým. Lidé, kteří se nevzdají po prvním neúspěchu, ale naopak se ještě více zakousnou. A jsou to lidé, kteří mají jasné vize a sny, kterých chtějí dosáhnout.

Pro nás není důležité, jestli jste v dětství dostávali samé jedničky, nebo jestli jste byli "vyvrhelem" třídy. Není důležité, s jakým prospěchem jste složili maturitu, a dokonce ani to, kolik let praxe za sebou máte.

Zkrátka není důležité, jestli jste v dětství byli nebo nebyli jedinci, co nikdy nevybočili z řady bez povolení. Důležité je, jestli jste připravení nyní vykročit směrem k Vaší nezávislosti, svobodě, úspěchu, a jestli máte dostatečnou touhu po tom, být vyjimečný a něco vyjimečného dokázat.

A právě takové z Vás hledáme!

Volné pozice

Aktuálně hledáme nové členy našeho týmu na pozice:

Manažer obchodu

Finanční kouč

 

Tipy týdne

Tip týdne pro Vaše
rodinné finance.

Nekupujte finanční produkty od někoho, kdo nezná vaše cíle!

Finanční produkty mají pomáhat s plněním cílů. Pokud se prodejce nezajímá o vaše cíle, něco tady nehraje!

K2 zpravodaj

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat informace o našich nových službách, akčních nabídkách a nových informací. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

Všechna práva vyhrazena © 2009 K2 Finance, s.r.o. - finanční koučink

Web vytvořilo studio ARTEP reklama